29 Mart 2011 Salı

selam selam..


merhaba..
bloglarla ilgili saçma yasağın kaldırılmasıyla birlikte, herşey eskiye dönsün istiyorum..
bloglarda gözle görünür bir pasiflik söz konusu doğal olarak ve bu,benim gibi, günleri genelde blog okumakla geçen biri için sıkıcı ..ps: uzun zamandır " biten ürünler postu" yapmadım hiç..bundan sonraki postum bu olacak..

fotolar,ist. 212 avm -dün aldıklarım..

9 yorum:

zoitsa dedi ki...

senin postların beni çok eğlendiriyor :)

NİLMOON dedi ki...

YİRİM SENİ BEN ZOİCAN..

& Kitap Cadısı & dedi ki...

:) Annelerimiz olmasa napardık biz benimkide kardeşim ve benim kaktüs elinde peşimizde koşturuyor. Bu arada lütfen kitapların bitince nasıldılar bana anlatırmısın ilgimi çektiler de :)

NİLMOON dedi ki...

merhaba kitap cadısı:))
annelerimiz allah başımızdan eksik etmesin..kaktüsü sen de kullan bence..doğruluğundan emin değilim ama madem böyle bir söylenti var, denemekten zarar gelmez..
kitaplar hakkında çok çok az yazıyorum farkındayım..halbuki hergüne bikaç kitap postu çıkar,bundan sonra kitaplar hakkında da sık sık post yapacağım..
kocaman sevgiler..

Judy Abbott dedi ki...

ohhh bir oh diyip doya doya gömülemedim bloglara, mart ayı korkunç derecede yoğun geçti. hala da bitmedi:(
ben de bayılıyorum senin gezmeli yazılarına:) çok eğlenceli oluyor onu gezdim onu aldım onu yedim:))
minik kaktüs de çok tatlıymış. ben de alsam mı, ama odama koysam şapşal kedi burnunu sokar başıma iş açar diye korkmaktayım :)

NİLMOON dedi ki...

gömülelim bloglara judycan..yoğunluğunu umarım çok keyifli günler aylar geçirerek telafi edersin..
ehiehi onu aldım bunu yedim ehiehiehi..
kaktüs, bizim gibi pcde hayatı geçen herkes için gerekliymiş,annem öle diyo fekat senin tomalak kedi ona bi pati atsa yada bi burun soksa vay anam vay..gerçi bebeklerin sobayı elleyip bidaha dokunmaması gibi hani bi kez ellese eline diken batsa bidaha yapmaz hıhı, yada dikensiz kaktüslerden alırsın bacım..ee ne demişler, deveye diken...hahahahaaaaaaa...

tanerinesi muazzez dedi ki...

Merhaba, ben 212ye çok yakın oturuyorum:) ziyaret ettiğinizi okuyunca neden bilmiyorum ama çok hoşuma gitti:) İyi geceler:)

tanerinesi dedi ki...

bu arada diyet nasıl gdiyor

NİLMOON dedi ki...

muazzez hanım,yorumunuza öyle sevindim ki..çok teşekkürler..demek 212 avm 'ye yakın oturuyorsunuz..bilseydim size uğrayıp o nefis yemeklerinizi mamalarrınızı tadardım,bayılıyorum yazılarınıza,fotoğraflarınıza ve yaptıklarınıza..diyeti sormayın hiç,fena halde iştahım açık.kısacası diyet-miyet hak getire..
insan,okuduğu blogları zamanla öyle kanıksıyor ki,yakın bulduğu,tanıdığı birşeylerin adı geçse,seviniyor,değil mi ?
bu hoş yorumunuzla beni çok mutlu ettiniz,sevgiyle kalın..