15 Mart 2011 Salı

selam..buralardayım..

* yazmayalı yine 12 gün olmuş.bunun, blogların kapanmasıyla ve şimdi yeniden açılmasıyla bir alakası yok zira pc'imde geçen yıldan kalma nefis bir dns ayar değiştirme programı kurulu idi ve ben sadece yorum yazamadım,kalan ne varsa, blogtur vs.okuyabildim hiç uğraşmadan..


* desperate housewife moodundan çıkmaya niyetim yok sanırım..günlerim tekdüze ve anlamsız..yiyor,içiyor,okuyor ve uyuyorum..


* sirkeli bez,en iyi ateş düşürücü,bilginize..başında bekleyecek sabrınız ve şefkatiniz varsa,1-2 saat boyunca,buz gibi su ve bol sirke karışımına temiz bir bez ile pomad yapacaksınız,sık sık bezi karışıma batırıp sıkarak..alın,kafa,el ve ayak bilek içleri ve kasığa konan sirkeli bez,10 numara ateş düşürücüdür..acil durumlarda hayat kurtarır..

* iki oda bi salon bademciklerim var.. oğğğşitt..
sabah akşam ıhlamurlar,ballar limonlar,kilolarca yenen portakallar,sarmısaklı yoğurtlar..çaprazında ise farmakoloji merakımla birlikte hatmettiğim muscofleks,dolorex,ventolin şurup,vicksle göğüs masajı,germalgine ateş düşürücü ,aksef-penos-sefaktil vb.tüm antibiyotikler..sonraki bademcik savaşına kadar bye bye sizee..

* kardeşimin evine hırsız girdi..ist. şartlarında, iyi bi sitede oturuyor fekattt hırsızlar onca kalabalık sitede kapıyı bile kırmışlar..(bilmeyenler için: bacım istanbulda üni. öğrencisi) çalınan 2 adet laptop ve bir miktar nakit para dışında evin içine sıçmaları ve polislerin/olay yeri incelemenin de heryeri siyah toza bulaması, moralinin üstüne tüy dikmiş..annem ist.a gitti apar topar..yeni ev bakacaklar..

* bedenimde ciddi susuzluk belirtileri var..hala su içmeye başlamamak bir nevi geciktirilen intihar gibi.. mantığımı çözebilene aşkolsun!!

* pazar günü muhteşem bir tasavvuf ziyafetindeydim..tadı damağımda...

* sürekli bir " eteğimdeki taşları dökme " kıvamındayım..sürekli birilerine hırlayasım parlayasım şarlayasım var,bunlar da hep kocama patlıyor,helal et hakkını aşkitom..

* gerçek hayatta olsalardı,en çok arkadaş olmak isteyeceğim kişilerin listesini açıklıyorum :
burhan altıntop, şahika, ulvi, domuşuk , seren serengil..
burhan altıntop ile aynı ofiste çalışmak,şahika ile durmadan yemek yemek ve elit elit takılmak,
ulvi ile sokaklarda başıboş itler gibi dolaşmak, domuşukla karate kursuna yazılmak ve seren serengille aşk gurusu olmak için can atıyorum..


* burnumdaki piercing 4.ayına girmiş olmasına rağmen hala yüzümü yara bere içinde bırakıyor,sanırım ciddi bir alerjik reaksiyon silsilesi içindeyim ve hala sadece bepanthen sürüp göz ardı ediyorum yakında burnum koparsa ,ya kırmızı yapay burun takıp palyaçoculuğa soyunucam yada biloglarında bolca şeker hamuru etkinliği yapan ablalardan hamurdan bir burun isticem..

* bu aralar deliler gibi tango dinleyesim ve hayal kurasım var..ruhum,bedenime sığmıyor..sanıyorum ruhum bedenime sığmadığı için ben de bedenimi genişlemtmek adına yedikçe yiyorum..

herşeyi illaaa ki bir psikolojik nedene bağlayıp ,işin işinden sıyrılmaya çalışan engelsiz blog sahibinden şimdilik çav çavv...

ps: fotolar nerden arak,hatırlamıyorum,sorry.

Hiç yorum yok: