29 Şubat 2012 Çarşamba

yeniler..

ürünler için ufak ufak notlar, fotoların en altında...

çook uzun süre kozmetik ürünü vs. almayı düşünmüyorum ..yok bi de düşüneyim :))

bunların dışında bir de aralık ayında İstanbul Ataköy M.A.C. kozmetik alışverişim var ki, sanki hergün makyaj yapıyorum ,sanki çok düşkünüm :SS

yine de hepsinden çok çok memnunum.. MAC 'lerim için ayrı bir post yaparım, yakışır :))

SebaMed Visio serisinin active hydro gel'ini yeni kullanmaya başladım..deniz yosunu özleriyle nemlendiren renksiz bi jel..biraz katılaşıyor sanki yüzümde.ya ben doğru sürmüyorum ya da herşeyde olduğu gibi bunu da bol bulamaç sürdüğüm için fazla geliyor..

yine SebaMed healing cream ; aslında bebekler için pişik önleyici lakin prospektüsü gerçekten büyükler için de kullanılası bilgilerle dolu..Emincan, traş sonrasında ben de epilasyon sonrasında kullanmaya başladık..
tam bir bebek kokusu, harika bir tahriş giderici ve besleyici..
5'er ürün aldığımız için ( 5 adet sebamed visio gel + 5 adet sebamed healing cream ) ,şeffaf ,fermuarlı hoş bir bebe çantası da hediye etmişler..

kalan ürünlerin çoğu, Silivi Kipa'dan indirimden aldıklarım : colgate ağız bakım suları , 
nivea erkek deo ( fotosunu unutmuşum ), kipa'Nın en sevdiğim ürünü olan kipa ıslak temizleme mendilleri, diş fırçaları, onlaraaarca dove sabun ( sanırım 15 tane :)),  signal white now diş macunları ( ufak boy), disk pamuklar.. Kenan Doğulu'nun " şans meleğim" isimli albümlerini dostum için aldım !

kalan diğer ürünler : Johnsons baby cologne -floral; yıllardır vazgeçilmez kokum..Gliss şampuanlar, yine bir boşbulunmuşluk... saç ürünleri zaafiyetimin manyaklığı :SS

Elseve Elvive Loreal şampuan da, aynen..

Gülşah aseton sensation, en sevdiğim aseton ; kokusu çok hoş..

Avon Rare Pearl, yıllardır en çok kullandığım parfum..

Pastel oje, tamamen bir boşbulunmuşluk..sürdüm bi de :)) uçları hafif soyuldu ,kurumasını bekleyemediğim için, fotolarda macro çekimlerde belli oluyor, kusura bakmayın..

sebamed 'leri macro mood'da çektim özellikle; yapılarını görmeniz açısından..yoğun ve çok kıvamlı bir krem ve jel..

Lure sertefikalı kozmetik'ten göz kremi; çok çok ucuz idi; aldım gitti; iki kez sürüp kenara koydum her zamanki gibi..

Excipial Hydro; blogların gözdesi nemlendirici..eczaneden aldım ve dirseklerim ,ellerim için kullanıyorum ; yarıladım bile..tavsiye ederim.. ekonmik ve faydalı bir nemlendirici için gayet yeterli ve doğru bir solusyon..

Dishe Topuklar'dan topuk koruyucu, yüzyıllar önce gönderilmiş idi lakin bir post yapamadım ; yuh bana ! buradan teşekkür ediyorum tekrar ; kullandığım zaman yorumlarım !

Elidor onarıcı şampuanı sırf özlediğim için aldım ve hakikaten en sevdiğim şampuan sanırm bu !

Duru saç kremini boşbulunmuşluk ile aldım,faydasız ve yapay kokulu..elimdeki herşey bitsin ( namümkün:)) iyi bir saç kremine döneceğim yine..
şuan bitmesi gereken, watsons biralı saç maskem var, hobby yoğun saç maskem var, toni&guy hacimlendirici saç kremim var..unuttuklarım mutlaka var,var oğlu var :))

gerçekten her boşlukta bişiler almaya saldıran bir bünyem ve full dolu kredi kartlarım ile biri beni durdusun,diyorum ve bol fotolu postlaırm için artık bir foto düzenleme programı kullanacağıma and içerek kaçıyorum..xoxo :))

altta da kendime yine uyarı amaçlı bir foto ekliyorum..post yapmıştım zaten. ayrıntılı kullanım postunu yaparım daha sonra.. ( atma tembeeel ,yemezler :))) daha bir hafta olmamış idi ,online eczanem.com 'dan zibilyo ürün alalı.. 

çekiliş : clarins..

                        http://passionistaa.blogspot.com/2012/02/clarins-cilt-bakim-seti-kazanmak.html

obsesif kompulsif..